Ślub / Wesele / Komunia

Ślub / Wesele / Komunia

Niezapomniane przyjęcia i miłe wspomnienia... 

 Są takie dni w życiowym scenariuszu, które los pisze wyjątkową czcionką. Z Magentą możesz je jeszcze podkreślić i ubrać w piękno. Ślub, wesele, komunia dziecka – wszystkie te uroczystości zyskują na atrakcyjności, kiedy do akcji wkracza kreatywność. A tego nam nie brakuje:)

Nowożeńcom proponujemy pomoc przy dekorowaniu sal, w których będą odbywać się uroczystości, a także eventy ukierunkowane na stylowe, pomysłowe zabawianie gości – dorosłych i dzieci. Przeprowadzamy warsztaty tematyczne i pokazy, przygotowujemy kąciki zabaw dla dzieci oraz atrakcje zajmujące najmłodszych weselników, gdy rodzice szaleją na parkiecie. Nie jesteśmy wodzirejami, ale wodzimy na pokuszenie fantazję – zawsze chce z nami współpracować;) Wiedziemy też prym w pomysłach na dobry humor gości.

Zapraszamy również do korzystania z naszej pomocy przy przyjęciach komunijnych – zorganizujemy mądrą, radosną zabawę dla małych gości, w pomieszczeniach lub na powietrzu, dostosowując warsztat tematyczny do upodobań dzieci i ich potrzeb edukacyjnych oraz ruchowych. Mamy ofertę na pogodę i niepogodę – przyjęcia z Magentą udają się nawet wtedy, kiedy aura kaprysi. Nasi animatorzy stają na wysokości zadania, by bohater/bohaterka imprezy oraz goście czuli się w tym dniu beztrosko i szczęśliwie. I oczywiście wyjątkowo...