Nauka malarstwa rysunku

Nauka malarstwa rysunku

Akwarela, węgiel, sepia, olej, akryl i wiele innych...

Chcesz się przygotować na uczelnię, szkołę artystyczną czy po prostu chcesz nabyć nowe umiejętności, bo od zawsze to Cię pasjonowało? 

Każdy z naszych uczestników traktowany jest indywidualnie, w zależności od celu, jaki sobie obierze. Na naszych zajęciach, nauczysz się bardzo wnikliwie analizować to, co widzisz, zrozumiesz działanie ludzkiego oka i wykreślania perspektywy. Zaczniemy od prostych brył. Później poznamy niesamowite znaczenie waloru, plamy i linii. Od tej pory już inaczej będziesz patrzeć na otaczający Cię świat. Następnie kolor … to już zależy od Ciebie czy zostaniesz przy zgłębianiu technik rysunkowych czy sięgniesz u nas po pędzel i odnajdziesz w jednej plamie błękitu tysiące różnych pochodnych odcieni …. To magia - spróbuj, a sam się przekonasz, jak szybko zrobisz postępy, a Twoje prace zaskoczą nie tylko Ciebie.

rys3

 

Zajęcia prowadzi Sylwia Dwornik, absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych Wydziału Grafiki i Malarstwa.

Zajęcia w plenerze odbywają się tylko w okresie wiosenno-letnim w Konstantynowie Łódzkim. Wszystkie materiały plastyczne będą dla Was przygotowane. Pracujemy w blokach dwutygodniowych, z jedną techniką plastyczną. W programie rocznym są zajęcia z węglem, sepią, akwarelą, farba olejna i akrylową, pastelą suchą i olejną oraz wiele innych technik plastycznych.

 rys4

 Zapisy 794 99 09 31 lub magentapracownia@gmail.com terminy zajęć >>>