Grafika komputerowa

Grafika komputerowa

Marzysz o zawodzie projektanta?... interesujesz się ubiorem, architekturą lub grafiką projektową?

 

Stwórz grupę z koleżanką lub kolegą lub zapisz się na kurs indywidualny. Wszystkie kursy kończą się świadectwem ukończenia z dokładnym opisem programu zajęć. Jeżeli wiesz już co nie co i masz podstawy - program zajęć możemy dopasować do Twojego obecnego poziomu. Nie trać czasu, sięgnij po kalendarz i dzwoń do nas aby umówić się na pierwszą lekcję. Zajęcia odbywają się tam gdzie masz dogodniejszy dojazd, w Łodzi lub Konstantynowie Łódzkim.

KURS CORELA pomoże Ci w przyszłości samodzielnie zaprojektować folder, kalendarz, baner, stronę www czy własne logo. Na kursie poznasz wszystkie dostępne narzędzia i nauczysz się je stosować. Stawiamy na naukę na konkretnych przykładach. Koszt w pakiecie przy 12 godzinach: 35zł/h kurs w grupie 2-3 osobowej; 62zł/h kurs indywidualny; 75zł/h jednorazowo poza kursem.

 

 

 

 

 

 

 

 

ADOBE Photoshop to standard obróbki obrazów. Nasze szkolenie pozwoli Ci poznać tajniki retuszu i montażu.Zaczynamy od podstaw, czyli poznania dostępnych narzędzi. Użycie ich ćwiczymy na konkretnych przykładach  - retusz zdjęcia, efekty wizualne, reklama do internetu, szablon Allegro. Koszt w pakiecie przy 15 godzinach: 35zł/h kurs w grupie 2-3 osobowej; 62zł/h kurs indywidualny; 75zł/h jednorazowo poza kursem.

SKETCHUP to rewolucyjny program do modelowania w 3D. Tworzenie trójwymiarowej rzeczywistości jeszcze nigdy nie było tak proste. Podczas kursu opanujesz program a w praktycznych ćwiczeniach wymodelujemy krzesło, stół, wnętrze mieszkania, czy postać. Koszt w pakiecie przy 15 godzinach: 45zł/h kurs w grupie 2-3 osobowej; 70zł/h kurs indywidualny; 90zł/h jednorazowo poza kursem. 

Zapisy 794 99 09 31 lub magentapracownia@gmail.com

komp3