Wodne

Wodne

WARSZTATY WODNE

Czas ok 20 - 40 minut/ do 20 os / 200 zł / powyżej 20 os  +20 zł

>WARSZTATY WIELKICH BANIEK MYDLANYCH Polecamy w naszym ogrodzie w Konstantynowie Łódzkim lub na dowolnie wybranym terenie w plenerze. W ogrodzie przygotujemy dla Was dwa stanowiska do nauki ich tworzenia. Atrakcji będzie towarzyszyć ogromna maszyna, która automatycznie wyczaruje dla Was chmury malutkich banieczek. 

>ZABAWY WODNYMI BALONAMI Turnieje wodnych balonów, rzucanie do celu, wodna walka balonowa... plask, okrzyki radości i pełnia szczęścia gdy złapiesz a nie obleje cię woda z pękniętego wodnego balonika. 

>ZAMYKANIE W BAŃCE MYDLANEJ  Nie trzeba chyba nikogo przekonywać do tego jaką radość sprawia, z pozoru dziecinne, puszczanie baniek mydlanych. Dorosłym i dzieciom. Jednak świat baniek mydlanych wiąże się nie tylko z tym. Kolejnym stopniem wtajemniczenia, jeszcze bardziej fascynującym, jest tytułowe zamykanie w bańce mydlanej innej osoby.. magenta eventy łódź konstantynów

Magenta imprezy urodzinowe firmowe

Warsztaty "WODNE" możemy przeprowadzić podczas Twojej imprezki urodzinowej lub podczas pikniku rodzinnego w Twojej szkole lub przedszkolu. Skontaktuj się z biurem aby zarezerwować termin :)