Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Półkolonie letnie/Ferie dla dzieci w Konstantynowie Łódzkim 2024
zobacz jak szybko do nas dojedziesz z Łodzi

Wybierz termin,turnus półkolonii tutaj- półkolonie letnie

PŁATNOŚCI
Jeden turnus trwa 5 dni - od poniedziałku do piątku
Koszt jednego turnusu ( 5 dni ) wynosi 699 zł
Wejście na pojedyncze dni 190 zł
20 zł zniżki na drugie dziecko z rodzeństwa
BNP 60 2030 0045 1110 0000 0251 2780 
W tytule przelewu podaj imię i nazwisko uczestnika oraz numer turnusu.
W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 zł, w przeciągu 3 dni od momentu zgłoszenia telefonicznego lub mailowego.
Pozostałą kwotę należy wpłacić na 5 dni przed turnusem. Zaliczka jest rezerwacją miejsca na turnusie i nie podlega zwrotowi.

GODZINY
Godziny warsztatów są od 8 do 16*.
*dzieci można przyprowadzać od 7:45 i odbierać do 16:30. 

Jest możliwość dokupienia większego pakietu godzin - 100 zł za turnus ( dodatkowe 30 minut)
Jeżeli Twoje dziecko nie jest rannym ptaszkiem i szczególnie w wakacje bardzo ciężko mu wstać zgłoś to pierwszego dnia, do opiekuna grupy, po wspólnym zapoznaniu ze szczegółowym harmonogramem wyjść porannych.

HARMONOGRAMY
Szczegółowe harmonogramy wysyłane są do rodziców dzieci biorących udział w warsztatach na około 7 dni przed turnusem i publikowane na naszej stronie fb lub na wysyłane na maila do rodzica. Jeżeli już chcesz się zapoznać jak wyglądał program dnia Magenciaków zapraszamy na naszą stronę fb, przykładowy harmonogram znajdziesz tutaj 

BEZPIECZEŃSTWO
Dzieci mają wykupione przez nas indywidualne ubezpieczenie NNW, wyposażone są na przejścia w odblaskowe kamizelki. Lokal w którym przebywają dzieci jest pod nadzorem Kuratorium Oświaty, Sanepidu i posiada wszystkie niezbędne przeglądy umożliwiające prowadzenie półkolonii.

 

 

WYŻYWIENIE
W ramach ceny warsztatów jest: wyżywienie w postaci śniadania, obiadu oraz podwieczorka, wody mineralnej przez cały dzień. Magenta nie gotuje – może szkoda bo na pewno byłoby bardzo słodko i pysznie ;) Zdrowe posiłki dowozi sprawdzona firma cateringowa, na co dzień współpracujące z łódzkimi przedszkolami.

WYCIECZKI w ramach ceny są wszystkie płatne wyjścia i koszty przejazdów*. Poruszamy się komunikacją miejską. Zauważyliśmy, że dla dzieci przejazd autobusem czy tramwajem okazuje się być niezapomnianą atrakcją, niektóre jadą po raz pierwszy w życiu! :)) Codziennie staramy się gdzieś wyjść z grupą, w ramach każdego turnusu przewidziane są różne atrakcje tj: kino, kręgle, stadnina koni, zajęcia z akrobatyki i wiele innych w zależności od terminu turnusu. 
*W przypadku gdy niemożliwe będzie zorganizowanie wszystkich zaplanowanych wyjść, w programie zajęć będą podchody, wycieczka do lasu, wycieczka do parku i spora dawka dodatkowych warsztatów.

REZERWACJA MIEJSCA
Miejsce na warsztatach gwarantuje wpłata zaliczki. W przypadku rezygnacji zaliczka nie ulega zwrotowi. Wstępnej rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 794 99 09 31 lub mailowo, należy wówczas podać imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia i numer telefonu.

klocki

Pliki do pobrania: